Kontakty

Informace o akcích najdete na stránkách projektu. Případné informace o možnosti využití výstupů projektu a možnostech účasti na veškerých akcích realizovaných v rámci projektu Vám rád poskytnout pracovníci projektových týmů u jednotlivých partnerů.

 

Vedúci partner projektu

Hvezdáreň v Partizánskom
Malé Bielice 177, 958 04 Partizánske
Slovenská republika

Telefon: 00 421 387 497 108
E-mail: hvezdap@hvezdaren.sk
Web: www.hvezdaren.sk

Kontakt: Vladimír Mešter, riaditeľ

  

Hlavní přeshraniční partner projektu

Hvězdárna Valašské Meziříčí, p. o.
Vsetínská 78, 757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika


Telefon: 00 420 571 611 928
E-mail: info@astrovm.cz
Web: www.astrovm.cz

Kontakt: Libor Lenža, ředitel

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.