Tyto stánky vám nabídnout zajímavé snímky nejen z areálu hvězdáren obou partnerů, ale také jejich technického vybavení a především z jejich činnosti.

Samozřejmostí jsou fotografie z realizovaných akcí v rámci projektu Obloha na dlani a navíc vše, co budeme považovat za zajímavé.

Fotogalerie

Fotogalerie 2013
Fotogalerie 2013
Fotogalerie 2012
Fotogalerie 2012
Organizace partnerů
Organizace partnerů
Fotogalerie 2010
Fotogalerie 2010
Fotogalerie 2011
Fotogalerie 2011

Vyhledávání

Novinky

26.02.16

Robotika s Legem – jednoduchými kroky ke složitému cíli

Malé shrnutí postřehů po pěti letech od vzniku a zařazení do nabídky programů Robotika je název programu, který patří ke speciálním vzdělávacím pořadům hvězdárny a pravděpodobně jej už můžeme zařadit k oblíbeným stálicím naší nabídky. Program je určen především pro žáky vyšších ročníků základních škol a studenty škol středních.

15.11.13

Planetárium v Polus City Center

Naše digitálne planetárium sa stalo jednou z hlavných výhier pri príležitosti European Cooperation Day 2013. Deti si doplnili vedomosti a naučili sa nové poznatky.

30.04.13

Prezentace výsledků projektu na Trenčianskom robotickom dni

Díky rozvoji přeshraniční spolupráce jsme byli k aktivní účasti pozváni organizátory 8. ročníku Trenčianského robotického dňa. Akce se účastnila také naše partnerská Hvězdárna v Partizánskom, a tak jsme i přes velké pracovní vytížení do Trenčína přijeli. Akce byla v mnoha ohledech poučná a inspirativní a nejen že jsme seznámili posluchače s novými vzdělávacími programy, ale hlavně oslovili žáky a studenty se zájmem o automatizaci a robotizaci.